10 DŮVODŮ PRO KVALITU SCHIEDEL

70 let know-how
Schiedel je odborník v oblasti komínů a největší firma na světě, specializovaná výhradně na odvod spalin. Na jeho zkušenosti a profesionalitu se můžete vždy spolehnout. Jsme jediný skutečný výrobce komínových systémů v ČR.

Prověřená kvalita
Tenkostěnné profilované vložky a keramická vložka z technické keramiky s kruhovým průřezem a hladkým vnitřním povrchem, velice kvalitní izolace a správné dimenzování zaručují bezpečný odvod spalin nad střechu. Jako jedni z mála disponujeme vlastní výrobou + vlastním systémem kontroly výroby.

Požární bezpečnost
Značné rozdíly teplot spalin vyvolávají u levných vícevrstvých komínů tvorbu trhlin. Naproti tomu třívrstvé komíny Schiedel (komínová tvárnice – izolace – vložka), provedené v nejvyšší kvalitě UNI ADVANCED nebo dvouvrstvé (tvárnice s integrovanou izolací + vložka) u systému ABSOLUT, zajišťují komín bez trhlin a netěsností a to i v případě vyhoření sazí (teploty nad 1000°C).

Odolnost vůči vlhkosti
Při provozu moderních, energeticky úsporných kotlů, vzniká v komíně vlhko. Těsná keramická vložka a systém zadního odvětrání udržují komín suchý. Tím se ušetří za případnou sanaci prosáklých komínů.

Odolnost vůči korozi
Vlhkost není jen voda. Spalováním topného oleje, plynu, dřeva atd. se tvoří agresivní kyseliny. Profilovaná vložka i vložka z technické keramiky však odolávají této zátěži neomezeně a v porovnání s nimi vypadají ostatní materiály v komínech brzy opotřebovaně.

Vysoká životnost se zárukou
Na rozdíl od zděných komínů nabízejí originální komínové systémy Schiedel trojnásobnou 30letou záruku – při vyhoření, při působení vlhkosti a zároveň při poškození korozí. Naše záruky jsou jasně definované a díky dlouholetému působení na české trhu také věrohodné.

Keramické vyústění komína
Kovové části komínů korodují a vytvářejí slabá místa v komínovém průduchu. U komínů Schiedel, kde průduch tvoří pouze keramické vložky, nedochází k žádnému opotřebení. Tím jste bez starosti a ušetříte za drahé opravy.

Univerzálnost
Univerzální komíny Schiedel jsou určeny pro všechny typy topení a všechny aktuální a budoucí možné technologie vytápění. Při přechodu na jiné topné médium není třeba komíny vložkovat. Tak už dnes ušetříte svoje peníze.

Jednoduchá montáž
Schiedel nabízí dokonale sladěné stavební díly komínového systému od komínové paty až po ústí komína včetně příslušenství. Výsledek: krátká doba montáže, úspora nákladů a vyloučení montážních chyb.

Nová generace profilovaných keramických vložek
Profilované keramické vložky UNI ADVANCED jsou vyráběny novou technologií isostatickým lisováním. Splňují v maximální míře požadavky na odolnost vůči vysokým teplotám i vůči vlhkosti. Potvrzují to certifikáty státních zkušeben a průběžná interní kontrola kvality.

Zdroj Schiedel

Najdete nás zde:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

KOMINICTVÍ JÁCHYM & SPOL.
U Starého mlýna 317/29
104 00 Praha 10 - Uhříněvěs
+420 267 710 572
420 602 237 675